Items where Subject is "L Education > L Education (General)"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] EPP RSS 2.0 [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: M
Number of items at this level: 3.

M

Mandili, Jorgo (2016) Rektori që nuk u shqiptarizua. Gazeta Dita.

Mandili, Jorgo (2009) Universiteti, Rektori, dhe Ligji i Arsimit të lartë. Mendimi Akademik.

Mandili, Jorgo (2017) A rilindi arsimi me Rilindjen? Revista e Shkencave Shoqerore.

This list was generated on Sun Jun 26 21:46:32 2022 UTC.